Пятница, 03 Февраль 2017 00:00

Віталій Петрович Малех виступив з урочистою промовою на благодійному концерті.

Наприкінці 2017 року відбувся черговий благодійний концерт для дітей, батьки яких героїчно загинули в зоні АТО. Свято було організоване з благословення Владики Венедикта і було проведене в Конференц-готелі «Супутник», м.Львів.

Дивовижний благодійний вечір був наповнений радістю, щирими посмішками, чудовими подарунками та сюрпризами. Організацією та проведенням свята займався особисто Віталій Малех. За його словами, для нього було честю організувати захід такого рівня, і в той же час дуже відповідальним і хвилюючим завданням, адже все має бути на вищому рівні, щоб максимально порадувати маленьких, але найголовніших гостей. На щастя все вдалося! Дітки були в захваті від розважальної програми, частувань, подарунків і сюрпризів. Це не могло не зворушити організаторів, які пообіцяли, що подібні благодійні концерти ще не раз будуть проводитися по всій території України. Віталій Малех, виступив з промовою, в якій підкреслив, як важливо дбати і допомагати маленьким українцям, батьки яких героїчно загинули, захищаючи незалежність нашої країни. Що у нас немає ніякого морального права кидати таких діток, і обов'язок кожного - прикладати максимум своїх можливостей для щастя і благополуччя цих дітей.

Так само, організаторами свята стали Ігор Богдан, Канадська діаспора, ГО "Асоціація учасників АТО" м Львів в особі Валерія Середи, Віталій Петрович Малех та Почесний Консул Угорщини в м Львів - Лариса Малех.

 Вечір запам'ятався щирою і душевною атмосферою і від імені голови Почесного Консула Угорщини в м Львів, Лариси Малех, Віталія Малех і керівника Асоціації АТО Львівщини, Валерія Середи, дітям були роздані подарунки, а Канадська діаспора, в свою чергу, виділила фінансову допомогу. Організатори свята висловили надію, що проведення подібних концертів стане доброю традицією і з кожним роком до цього благодійного дійства буде залучатися все більше спонсорської допомоги.

Виталий Малех

Другие материалы в этой категории: Суд заарештував рахунки «Укрнафти» в «Приватбанку» »

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены